مشتریان عرفا

کانون آگهی و تبلیغات عرفا مدیون مشتریانی است که طی 20 سال گذشته همراه و همکار ما در ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه و معرفی کالا و خدمات خود به مردم بوده اند. در این فرآیند تلاش مشترکی انجام شد تا سه ضلع مشتریان، سازمانهای هدف و عرفا، بتوانند اهداف تبلیغاتی خود را جامه عمل بپوشانند.

اعتقاد داریم این اعتماد و اطمینان با بهبود عملکرد و بهره گیری از شیوه های مدرن تبلیغاتی به تلاش مضاعف در جهت رضایتمندی مشتریان منجر گردد و پیوند بین این مجموعه و مشتریانش را استحکام بیشتری بخشد.

استراتژی شرکت عرفا در این بخش بر مدیریت ارتباط با مشتریان CRM متمرکز است که نوعی استراتژی کسب و کار است و هدف آن افزایش سودآوری، درآمد و رضایت مشتری است.

 

از جمله مجموعه هایی که افتخار همکاری با آنها را داریم شامل:

بانکهای ملی، ملت، تجارت، صادرات ، آینده، سینا، پارسیان، سپه، دی، مهراقتصاد، تعاونی اعتبار ثامن، موسسه اعتباری عسکریه، موسسه اعتباری کوثر، توسعه اعتباری نور، تعاونی اعتبار ثامن الحجج ، صنایع تولیدات کاغذی گلریز، عالیس، سازمان مناطق آزاد اقتصادی سلفچگان و شیراز، اروند، شرکت LG، هیوندائی، سونی، گروه ساختمانی SSP، شهرآفتاب، فرش عظیم زاده شرکت ملی گاز، برق منطقه، مجتمع خلیج فارس و ...