مهندسی پل عابر و پارکینگ مکانیزه

واحد مهندسی ساخت سازه های تبلیغاتی

واحد مهندسی ساخت و نصب سازه های تبلیغاتی شرکت عرفا علاوه بر تهیه، نصب و خدمات پس از فروش تلویزیونهای شهری که شرح آن در بخش مربوطه ارائه شد، کار تهیه، ساخت، نصب و بهره برداری سازه های تبلیغاتی از جمله پل های عابر پیاده، معابر درون شهری و برون شهری، پایه و استراکچر فلزی تلویزیون های شهری LED و SMD را در توان خود دارد تا به مشتریانی که نیاز به موارد فوق الذکر دارند سرویس و خدمات لازم با بهترین کیفیت ارائه شود.

واحد فوق این سفارشات را طبق استانداردها و آئین نامه های نظام مهندسی کشور اجرا می نماید.

 

پارکینگ های مکانیزه:

شرکت عُرفا با همکاری یکی از معتبرترین کارخانجات سازنده پارکینگ های مکانیزه و طبقاتی که دارای مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات ساخت پارکینگ می باشد در جهت ساماندهی و بهبود روند ترافیک شهرها و تأمین پارکینگ های طبقاتی اقدام کرده است.

در همین چارچوب با توجه به تجربه کشور کره جنوبی کار تولید و ساخت پارکینگ های طبقاتی را تحت لیسانس یکی از شرکتهای کره ای با بهره گیری از کارشناسان خبره ایرانی آغاز کرده است.

 

خوشبختانه مطالعه و تحقیق کارشناسان در خصوص معضل کمبود پارکینگ با احداث پارکینگ های مدرن و مکانیزه به بار نشسته تا جامعه مهندسی کشورمان خدمت دیگری را به شهروندان ایرانی ارائه نماید.

امروزه معضل کمبود پارکینگ بویژه در کلان شهرها به گره کوری تبدیل شده است که حل این مشکل جز با طراحی و ساخت پارکینگ های مکانیزه میسر نیست، لذا متخصصان این شرکت برای اولین بار در ایران موفق شدند این خدمت جدید را به متولیان امور شهری و شهروندان گرامی عرضه نمایند.

هم اکنون ساخت و راه اندازی پارکینگ های طبقاتی مورد اقبال بسیاری از ارگان ها از جمله شهرداری ها و حتی بخش خصوصی قرار گرفته و به عنوان خدمتی سبز معرفی شده است. با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، شرکت می تواند تسهیلات ویژه ای نیز برای متقاضیان محترم در نظر بگیرد و خدمات خود را بطور کامل عرضه نماید.

 

برای آشنایی با نحوه ساخت، کار و استفاده از پارکینگهای مکانیزه می توانید

به سایت شرکت دیبا ابنیه بارثاوا بهاران به نشانی    

www.dibaabniye.com

مراجعه نمایید.